Proč mobilní aplikace?

Vytvoříme pro vás mobilní aplikaci „na míru“ a za rozumnou cenu. A to přesně podle vašich představ a potřeb.

A proč byste měli mít vlastní mobilní aplikaci?

Ze stejného důvodu, jako jste si v minulosti pořídili email, webovou stránku nebo FB profil.

Tedy kvůli komunikaci, prestiži a dobré PR propagaci.

Podle studie Češi patří mezi nejaktivnější uživatele elektronických přístrojů na světě. Denně se dívají na mobil, televizi, počítač nebo tablet přes sedm hodin. Toho byste měli využít i VY! 

Mobilní aplikace je tak dalším stupněm, který nemůžete vynechat.

Patří zkrátka k moderní době – a proto ani vy nesmíte v mobilu vašich adresátů (občanů, posluchačů nebo zákazníků) chybět.

Plusy mobilní aplikace

Mobilní aplikace je moderní způsob, jak komunikovat s okolím s mnohem větší účinností, než jsou tradiční webové stránky nebo mobilní web. Proč? Získáváte přímý přístup ke všem uživatelům aplikace prostřednictvím bezplatných zpráv, které se jim ihned zobrazí na displeji mobilu.  Mobilní aplikace také dokáže synchronizovat všechno ostatní – web, mail, FB.

Co pro to můžete udělat?

Kontaktovat nás. Vysvětlíme vám podstatu, zjistíme vaše představy, a nabídneme podle nich cenu a obsah. A nemusíte se obávat, že byste neporozuměli – dokážeme komunikovat právě s laiky. Na odbornou část budete mít nás. Speciální nabídku máme pro obce a města – zde je naším generálním partnerem společnost MUNICIPAL – centrum vzdělávání, obchodu a služeb, s.r.o., která má se samosprávou léta zkušeností, a proto ví, co obce a města potřebují.

Kontakt:

aplikace@www.prestige4you.cz

704 240 260   – Lukáš Bočan

Mobilní aplikace Global Municipal

Aplikaci stahujte zde!