Publikace a vydavatelství

JAK NEBÝT NA RADNICI ZA BLBCE

Humorné situace z radnic tak, jak se skutečně staly: Starosta a občané, starosta a tajemník, starosta a fanynky, starosta a úředník, starosta a koalice, starosta a opozice, starosta a média, starosta a šéf jeho politické strany, starosta a kontrolní orgán, starosta a vyšetřovatel policie, starosta a bývalý starosta, starosta a volební kampaň.

V každém okruhu popsala spoluautorka Jana Zwyrtek Hamplová ze své bohaté zkušenosti advokátky typické prekérní situace a David Gruber coby komunikační expert doplnil jejich optimální řešení.

Cena: 350,- Kč

Objednávejte na info@www.prestige4you.cz

ŽIVOT NA ČTYŘI (řádky) II

Čtenáři: „Každá básnička ve sbírce je příběh…“

Básnická sbírka z pera známé advokátky Mgr. Jany Zwyrtek Hamplová přináší čtyřverší, která jsou tak pravdivá a obsažná, až mrazí – alespoň to tvrdí jejich čtenáři a čtenářky. Ve sbírce najdete básně o lásce mezi mužem a ženou, o ženách jako takových, o životě, jaký je, tedy o životě s pěknými, i s těmi smutnějšími chvílemi. Všechny básně mají jen čtyři řádky – a odtud pramení název již druhé sbírky v pořadí. „Nemohla jsem sbírku přečíst najednou… vždy jen několik veršů… Jsou totiž tak silné, že je nutno každou báseň prožít…“, napsala jedna z čtenářek autorce.

Cena: 150,- Kč

Objednávejte na info@www.prestige4you.cz